Хореограф Костянтин Томільченко дасть майстер-клас в Ужгороді

Сьогодні, 3 грудня, в Ужгороді стартує Зимовий танцювальний табір “WinterDance Camp – 2012”, – інформує сайт blitz.uz.ua.

Його організувала Керівник закарпатської Студії сучасного танцю “БЛІЦ” Олена Камінська. За її словами, однією з найуспішніших ініціатив “Бліцу” у 2011 році стала організація Літнього танцювального табору, у рамках якого майстер-класи з сучасної хореографії для закарпатських танцівників проводили відомі в Україні хореографи Крістіна Шишкарьова (джаз, джаз-модерн, контемпорарі), Антон Старченко (хіп-хоп) та гість з Росії – Іван Бєлозєрцев (контемпорарі). Перейняти досвід провідних хореографів та ще й класно провести час тоді зголосилися понад 90 учасників з танцювальних колективів ССТ «Бліц», Totem Dance Group, «Київ модерн-балет», Шоу-балет «Сучасник» та Школа сучасного танцю Soul-B.

Цього разу «Бліц» запросив визнаного лідера сучасної хореографії в Україні – креативного продюсера СТБ, режисера-постановника танцювального 3D мюзиклу Барон Мюнхгаузен», геніального Костянтина Томільченка. Він приїде не один, а разом з фіналісткою теле-проекту “Танцюють всі-1”, виконавицею головної ролі в мюзиклі “Барон Мюнхаузен”, солісткою балету “Soul b” Наталі Кротовою. Зіркова пара не тільки створить танець для «Бліцу», але й проведе 11 січня майстер-класи з сучасної хореографії для всіх, кому цікавий напрям контемпорарі.

У рамках Зимового танцювального табору – 2012 майстер-класи проводитимуть також: фіналістка теле-проекту «Танюють всі – 1», артистка мюзиклу “Барон Мюнгхаузен” Маріам Туркменбаєва, фіналіст теле-проекту “Танцюють всі – 2”, виконавець головної ролі в мюзиклі “Барон Мюнхаузен” Артем Гордєєв та артист мюзиклу “Барон Мюнгхаузен”, хореограф великого розмаїття українських та європейських мюзиклів, шоу та вистав, один з постановників вистави «Колись було. Колись буде…»

Юрій Пристаєцький.

blitz.uz.ua