Закарпаття: Рятувальники знайшли сноубордистів, які заблукали на Драгобраті

[Total: 0    Average: 0/5]

Протягом 1 січня на впродовж трьох годин працівники Ясінянського гірського пошуково-рятувального відділу отримали два повідомлення про загублення в районі гори Драгобрат молодих сноубордистів з міста Києва.

Близько 5-ї години вечора з мобільного телефону подзвонили любителі гірських спусків та повідомили, що в умовах поганої видимості вони збилися з дороги та заблукали. За декілька годин обидвох Сергіїв рятувальники знайшли в районі полонини Урда.

До завершення перших пошукових робіт близько 19-ї години МНСники отримали ще одне повідомлення про загублення сноубордиста, яке надійшло від  знайомих загубленого. Пошуково-рятувальна група розділилася на дві та взялася оглядати ще й полонину Крачунеска. 21-річного Олександра вдалося знайти лише обідньої пори наступного дня.

Любителі екстриму були у задовільному стані, тож медичної допомоги не потребували. Їх усіх було доправлено до місця проживання на туристичних базах. В пошуково-рятувальних операціях брали участь 6 МНСників та 6 громадських рятувальників від суб′єктів туристичної діяльності, що обслуговують гірськолижні витяги, – повідомили Закарпаття онлайн в УМНС України в Закарпатській області.

Comments are closed.