На ремонт дороги біля Ракошина треба ще 200 мільйонів

[Total: 0    Average: 0/5]

На черговій сесії обласної ради депутати підтримали звернення свого колеги Михайла Мотильчака до уряду та держагентства автомобільних доріг щодо виділення коштів для завершення будівництва дороги Київ – Чоп в обхід с. Ракошино Мукачівського району.«На відрізку Ужгород – Мукачево відмічено найбільшу інтенсивність руху автотранспорту – на окремих ділянках вона досягає майже 15 тисяч автомобілів на добу.
 
Оскільки автодорога Київ – Чоп пролягає через густонаселений пункт – с. Ракошино Мукачівського району, вона є аварійно небезпечною з точки зору безпеки руху як для автотранспорту, так і пішоходів. У зазначеному населеному пункті часто трапляються дорожньо-транспортні пригоди, зокрема і зі смертельними наслідками. Тому гостро постає необхідність вирішення питання першочергового будівництва п’ятикілометрового відрізку автомобільної дороги, а також мосту завдовжки 60 метрів погонних в обхід с. Ракошино Мукачівського району на ділянці автодороги Київ – Чоп.
 
З метою удосконалення організації  дорожнього руху та його безпеки,  поліпшення мережі доріг державного значення просимо розглянути можливість виділення у 2012 році коштів у обсязі 207,6 млн. грн. для завершення будівництва автомобільної дороги Київ – Чоп в обхід с. Ракошино Мукачівського району», – йдеться у тексті звернення.

 Прес-служба Закарпатської облради

Comments are closed.