Відносини України і ЄС будуть заморожені до рішення Європейського суду щодо Тимошенко – депутат

[Total: 0    Average: 0/5]

Відносини України та Європейського Союзу будуть заморожені до рішення Європейського суду з прав людини у “газовій” справі екс-прем’єра Юлії Тимошенко.

Таку думку висловив народний депутат від фракції НУ-НС Андрій Парубій, коментуючи надання політичного притулку чоловікові Тимошенко Олександру.

“У цілому на відносини України з Європою вплинуть останні події, зокрема, етапування Юлії Тимошенко до харківської в’язниці. Я вважаю, що ці події в цілому призведуть до охолодження відносин країн Європейського Союзу з Україною”, – підкреслив політик.

Парубій зазначив, що політичний притулок у Чехії для Олександра Тимошенка є лише одним з моментів, які впливають на відносини України і ЄС, але ключовою причиною охолодження відносин є “брутальне ставлення до Юлії Тимошенко”.

“Я думаю, що цим кроком Янукович і його команда ще більше віддаляють Україну від ЄС. І доки не буде рішення Європейського суду, відносини будуть просто заморожені. А коли воно буде і якщо воно не буде виконане, я думаю, що на багато років може бути відстрочено не лише підписання, а навіть парафування Угоди про асоціацію”, – переконаний нардеп.

Нагадаємо, чоловік Юлії Тимошенко Олександр звернувся до уряду Чехії з проханням про надання йому політичного притулку.

Пізніше перший віце-прем’єр уряду Чехії і голова чеського МЗС Карел Шварценберг підтвердив, що чоловік колишнього прем’єр-міністра України отримав політичний притулок у Чехії.

Раніше захист Тимошенко заявляв, що вони мають намір оскаржити вирок екс-прем’єру в Європейському суді.

korrespondent.net

Comments are closed.