Близько півсотні студентів спробували прорватися в будівлю Верховної Ради

[Total: 0    Average: 0/5]

Сьогодні вранці, 10 січня, близько 50 студентів вимагають біля Верховної Ради не приймати новий закон про вищу освіту.

Як стало відомо, акція відбувається під будівлею парламенту по вулиці Грушевського, ради в якому о 9:00 почалося засідання погоджувальної ради.

При цьому близько 9:20 частина студентів прорвалася через двері, що ведуть до будівлі і почала вигукувати гасла Універ -: Не базар, Депутати, ідіть до нас, Маємо право на протест!.

Співробітникам правоохоронних органів вдалося стримати натиск студентів і не пропустити їх всередину будівлі. Періодично між студентами і міліцією відбуваються суперечки, невеликі бійки.

Як повідомляють з місця події, протестуючі студенти трималися за двері, а деякі з них присіли для того, щоб представникам силових структур було складніше їх виштовхати. Водночас, станом на 9:35, правоохоронцям все ж вдалося їх відтіснити, у тому числі відтягуючи молодих людей за руки і за ноги.

Після того, як правоохоронці відтіснили учасників акції, на вулицю до пікетників вийшов голова парламентського комітету з питань науки і освіти, депутат Максим Луцький (фракція Партії регіонів).

Як відомо, 2011 в році Міносвіти займалося розробкою нової редакції закону про вищу освіту. На початку листопада прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що Кабінет міністрів вніс до парламенту проект нової редакції закону про вищу освіту.

korrespondent.net

Comments are closed.