На Закарпаття вперше прибув Апостольський нунцій в Україні Високопреосвященний архієпископ Томас Едвард Ґалліксон

[Total: 0    Average: 0/5]

Він взяв участь у святковій Різдвяній Божественній Літургії.
Перед Службою Божою Папський нунцій разом із владикою Міланом освятили перші катехизаційні класи в нещодавно поверненій єпископській резиденції.

Після Літургії високопреосвященний архієпископ Томас Едвард Ґалліксон звернувся до присутніх українською мовою з вітальним словом:

“Щиро дякую Вашому Преосвященству, духовенству та вірним Мукачівської греко-католицької єпархії за запрошення святкувати Різдво цього року тут із вами.

Разом славімо Бога за те, що Він не лише дав нам ласку пережити ще одне Різдво, але й тому, що ми свідчимо нашу радість та втіху, оскільки вдвадцяте відправляється Божественна Різдвяна Літургія у вашому кафедральному храмі, поверненому для Богослужінь.

Цей рік є особливий, тому що таким чином завершується ювілейний єпархіальний рік, який присвячений пам’яті єпископа Мукачівського блаженного Теодора Ромжі.

У сяйві таємниці Дитятка, народженого у Віфлеємі, бажаю всім вам як сьогодні, з нагоди Різдва та початку Нового року, так і завжди оновленої радості у вірі, у справжній вірі, яка є нашою силою, істинною та довговічною.”

mgce.uz.ua

Comments are closed.