Закарпаття: Юрист сільської ради одержав хабар 9 тисяч за землю

[Total: 0    Average: 0/5]

Певна категорія наших чиновників прагне «легких» грошей, але, знаючи, що за хабар Закон передбачає кримінальну відповідальність, вони придумують способи, як уникнути відповідальності. Днями на хабарі в 9000 гривень попався молодий юрист однієї з сільських рад в Ужгородському районі, причому сам хабар він одержав не з рук в руки, а через посередника…

Приватний підприємець з Ужгорода прагнув отримати в районі земельну ділянку під будівництво, яку хотів оформити на свою маму-пенсіонерку. Своїм рішенням сесія сільради наприкінці минулого року землю виділила, однак її ще треба було приватизувати.

І тут згаданий сільський юрист, який заодно є й членом виконкому сільської ради, натякнув підприємцю, що посприяє в швидкому вирішенні цього питання, якщо підприємець заплатить 9000 гривень… Але гроші треба буде занести не особисто йому, а посереднику—приятелю, котрий працює нотаріусом.

І все б нічого, проте про ласого до грошей юриста довідалися працівники міліцейської служби по боротьбі з економічними злочинами. В ході реалізації оперативної інформації в приміщенні нотаріальної контори в Ужгороді були затримані сам хабарник і посередник. Гроші в сумі дев’ять тисяч гривень міліція вилучила.

На даний час вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст.368 ч.1 Кримінального кодексу України («Одержання хабара службовою особою») та обрання щодо фігурантів справи міри запобіжного заходу, повідомили zakarpatpost.net  у СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

 

Comments are closed.