Відтепер викликати міліцію стало простіше…

[Total: 0    Average: 0/5]

У великих магазинах, кафе, автозаправках та інших подібних закладах останнім часом звертає на себе увагу велика наклейка жовтого кольору. Напис на ній «Терміновий виклик міліції» недвозначно засвідчує, що саме у вказаному громадському місці можна негайно викликати міліцію за допомогою системи тривожної сигналізації.

У такий спосіб МВС забезпечило громадянам додаткову можливість скористатися своєчасною та дієвою допомогою міліції. Окрім того, в такий спосіб правоохоронці сподіваються залучити населення до профілактики злочинності.

Коли щодо людини вчиняються протиправні дії, або ж вона спостерігає за такими, вона не завжди може сподіватися на власний мобільний телефон, або ж на те, що хтось з оточуючих надасть можливість зателефонувати. Тому тривожна кнопка, підключена до пунктів централізованого спостереження Державної служби охорони при МВС України, надає громадянам реальну можливість негайно викликати міліцію. На місце виклику наряд ДСО та патрульної служби дістануться за три – п’ять хвилин.

Місця, де розміщенні тривожні кнопки, визначалися міліцією спільно з керівниками органів державної влади та місцевого самоврядування. Лише в Закарпатській області вже встановлено майже півсотні таких тривожних кнопок у громадських місцях. Найближчим часом їх кількість буде подвоєно. До речі, навіть не в кожній європейській країні практикується подібна система повідомлення правоохоронців про порушення закону.

СЗГ УМВС України у Закарпатській області

Comments are closed.