“Червене вино” чекає на закордонних гостей

[Total: 0    Average: 0/5]

За словами, міського голови Мукачева Золтана Ленд’єла на фестиваль “Червене вино” до міста приїде чимало закордонних гостей. Серед запрошених – консули сусідніх країн. Наразі до міста вже прибув консул Словаччини.

Також, о 13 годині містян та гостей фестивалю привітає почесний громадянин Мукачева Віктор Балога.
Що ж до туристів, то їх цього року очікують не менше 30 тисяч.

Взагалі, за словами міського голови, приємних сюрпризів буде чимало. Це стосується і головного приза для кращого винороба. Поки що, таємницю міська рада не розкриває. Втім, натякає, що приз буде огороджено задля безпеки дітей та гостей фесту.

Оскільки, досвід попередніх років показав, що найкращий подарунок для виноробів – це живність, зраджувати традиціям не будуть і цьогоріч.

Загалом, у фесті-конкурсі визначать  трьох переможців. Робитиме це спеціальна комісія, що складатиметься виключно з тих людей, які займаються оцінкою вина професійно.

100 тисяч гривень планують отримати до міського бюджету за оренду місць для наметів. Про це каже заступник голови оргкомітету фестивалю Ганна Іваницька.

За її словами всі гроші ще не зібрані і ці цифри поки лише попередні. Втім, на спеціальний рахунок вже переказана певна сума грошей.  Кошти, за словами пані Іваницької, підуть на прибирання міста від сміття протяго та після фестивалю та на інші заходи щодо підтримання чистоти та порядку у місті.

Організатори відзначають і те, що під час фесту працюватимуть санепідемстанція та ветслужба, які контролюватимуть процес продажу продуктів харчування.

Втім, за словами міського голови Золтана Ленд’єла, проблем з цим виникати не має, оскільки реалізовувати продукти харчування мають можливість лише заклади громадського харчування, які отримали на це дозвіл.

Загалом, на фестивалі протягом трьох днів працюватимуть 150 наметів. Це на 50 більше, ніж минулого року.

Окрім, усього посилено й контроль за дотриманням громадського порядку. До цього залучені як місцеві міліціянти, так і їхні колеги з усієї області.

 Мукачево.нет

Comments are closed.