Ужгород: Віктор Погорєлов провів засідання міського Штабу щодо прибирання снігу

[Total: 0    Average: 0/5]

Ужгородський міський голова 22 січня скликав штаб з надзвичайних ситуацій, де йшлося про прибирання Ужгорода від снігу. Окрім представників комунальних служб міста були присутні військові, працівники управлінь МВС та ДАІ, енергетики.

Мер акцентував щодо прибирання доріг і тротуарів, підсипання підйомів, очистки автозупинок і скверів. Міський голова особливо наголосив на прибиранні дахів будинків, на забезпечення мешканцям можливості пересуватися тротуарами.

Віктор Погорєлов зосередив увагу відповідних служб на звільненні доріг від припаркованого транспорту, адже машини, що стоять на узбіччях, заважають снігоприбиральній техніці, особливо у вечірній і нічний час.

Міська влада звертається до ужгородців з проханям долучитися до прибирання снігу та очистити прилеглі до власних осель та підприємств території, тротуари. Міський голова закликає городян поставитися з розумінням до ситуації, що склалася, не залишати свої авто на дорогах та дякує всім ужгородцям за виконання совго громадського обов’язку.

Загалом для прибирання Ужгорода мобілізовано усю снігоприбиральну техніку та сили ЖРЕРів, комунальних підприємств, залучено й інші служби, як то військових.

З 15-ї години міський голова здійснить інспекційний об’їзд вулиць, аби перевірити якість виконання робіт. Попередньо мер наголосив, що за умови неефективної роботи прийматиме дисциплінарні і навіть кадрові рішення.

А о 16-ій годині у малій залі міськради Віктор Погорєлов проведе наступне засідання штабу – ітиметься про підсумки  дня та завдання на понеділок, – повідомили zakarpatpost.net  у прес-службі міської ради.

 

 

Comments are closed.