У Закарпатті відбудеться фестиваль короткометражних фільмів

[Total: 0    Average: 0/5]

Фестиваль короткометражних фільмів „Міграція — спроба втечі чи право на краще життя?“.

Благодійна організація «Комітет медичної допомоги в Закарпатті» (БО «КМДЗ») спільно з Кіномайстернею Cinemahall в Ужгороді та за підтримки Фонду Stiftung Do (Німеччина) запрошують на Фестиваль короткометражних фільмів «Міграція – спроба втечі чи право на краще життя?», що відбудеться 27 січня 2012 р., о 18.00 у приміщенні Закарпатського обласного театру ляльок (м. Ужгород, пл. Театральна, 8).

Фестиваль проводиться за результатами Конкурсу короткометражних фільмів. Усім бажаючим була надана можливість зняти відео-роботу хронометражем до 15 хвилин на задану тематику (міграція, расизм, толерантність). Переможців Конкурсу визначає журі, сформоване з представників і партнерів БО «КМДЗ» та експертів у сфері кінематографу: фотографа Олександра Глядєлова, режисера-оператора Івана Сауткіна, фотографа та кінокритика Георгія Жука та директора БО «КМДЗ» Наталії Кабацій.

Даний проект не просто підтримує творчі ініціативи молоді, але й надає творцям можливість осмислити явище чужини з усіма її людськими вимірами та долучитися до профілактики негативних соціальних явищ у молодіжному середовищі. Мета проекту – привернути увагу молодих людей до існуючих потоків мігрантів та біженців і тісно пов’язаних з ними проблем імміграції та інтеграції, расизму та ксенофобії, терпимості та толерантності.

Подробиці на сайті Комітету медичної допомоги в Закарпатті www.cam-z.org та сайті Кіномайстерні Cinemahall в Ужгороді www.cinemahall.org.ua.

Comments are closed.