В Ужгородському районі функціонують 6 дитячих будинків сімейного типу та одна прийомна сім’я, в яких родинним теплом зігріті 46 дітей

[Total: 0    Average: 0/5]

Юрій Павленко побував в дитячому будинку сімейного типу сім’ї Попович, що на ЗакарпаттіПеребуваючи з робочою поїздкою на Закарпатті, Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко відвідав дитячий будинок сімейного типу сім’ї Попович з села Невицьке Ужгородського району Закарпатської області.

Юрій Павленко зустрівся з родиною Попович: батьками-вихователями Світланою Василівною та Василем Васильовичем та їхніми дітьми – Вірою, Катериною, Ганною, Ерікою, Йосипом, Веронікою, Христиною і Максимом.

У співпраці влади Ужгородського району, батьків-вихователів та благодійників ведеться робота щодо забезпечення житлом дітей – випускників дитячих будинків сімейного типу. Так, У селі Невицьке благодійним Фондом «Дім Милосердя» будується житловий будинок для 7 випускників, в селі Ратівці фондом «Святого Михайла» будуються котеджі для проживання 10 дітей.

Уповноважений Президента України з прав дитини позитивно оцінив таку ініціативу, оскільки це є показовим прикладом вирішення житлового питання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Станом на сьогодні в Ужгородському районі Закарпатської області функціонують 6 дитячих будинків сімейного типу та одна прийомна сім’я, в яких родинним теплом зігріті 46 дітей.

За підсумками 2011 року в Ужгородському районі Закарпатської області жодної дитини, яка посиротіла, не було направлено до інтернатного закладу.

Як зазначив Ю.Павленко, такий результат є дуже позитивним, оскільки місцевою владою повною мірою виконується завдання із забезпечення пріоритетності права дитини на виховання в сім’ї та розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Comments are closed.