Закарпатські лісники ганятимуть на джипі за чверть мільйона

[Total: 0    Average: 0/5]

Держслужбовці знову почали закуповувати дорожезні автівки. 

У Закарпатті державне підприємство “Мукачівське лісове господарство” через тендер придбало у компанії “Захід Авто-М” позашляховик Hyundai IX 35 2.0 DOHC 4WD вартістю 267 тис грн.

Про це свідчать дані “Вісника державних закупівель”. Попри закон про держзакупівлі на сайті “ВДЗ” не опубліковано конкурсну документацію та протокол розкриття пропозицій, тому комплектація автомобіля та конкурентні пропозиції невідомі.

Згідно з даними дилера, за 267 тис. грн можна придбати модель кросовера IX 35 2.0 DOHC 4WD, що продається в одній з найдорожчих комплектації Style. Нагадаємо, раніше прем’єр Микола Азаров заявив, що за його керування Кабміном чиновники не придбали і не придбають жодного дорогого автомобіля.

Проте через декілька місяців після цієї заяви по всій Україні почастішали випадки закупівель чиновниками та держслужбовцями різних рангів автівок преміум-класу.

Так, харківська ТЕЦ-2 “Есхар” придбала BMW X5 за 800 тис. грн, після чого прем’єр звільнив директора підприємства і заблокував кошти на авто. 2 грудня Донецька облрада придбала автомобіль вартістю 280 тис. грн, а “Укртрансгаз” витратив на три нові авто відразу 906 тис. грн.

Через декілька днів після цього випадку Донецька міськрада придбала Volkswagen Passat Limousine B7 Comfortline вартістю 324 тис. грн. Підрозділ “Енергоатому” мав намір придбати “Тойоту Ленд Крузер” у максимальній комплектації майже за 800 тис. грн.

Як результат усіх цих сумнівних у питанні необхідності закупівель, 2 грудня Міністерство економіки направило до Генпрокуратури матеріали щодо державних підприємств та установ, які укладали угоди на придбання іномарок дорожчих від дозволених урядом 60 тис. грн.

tsn.ua

 

Comments are closed.