Міносвіти нагадує про рішення припиняти заняття при температурі нижче -20

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України ще раз нагадує, що згідно з наказом міністерства від 27 січня 2012 № 81 при зниженні температури повітря до мінус 20 градусів за Цельсієм приймаються рішення про призупинення навчального процесу.

Про це повідомили у прес-службі Міносвіти.

Відповідні рішення приймають міністр освіти і науки, молоді та спорту Криму, начальники управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської державної адміністрації, керівники дошкільних загальноосвітніх, інтернатних, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладів, закладів післядипломної освіти та підвищення кваліфікації, незалежно від форм власності та підпорядкування.

Для прийняття рішення щодо функціонування навчальних закладів Міністерство освіти рекомендує місцевим органам виконавчої влади та керівникам навчальних закладів, батькам користуватися офіційними прогнозами на наступну добу Українського гідрометеорологічного центру (http://www.meteo.com.ua ).

Раніше сьогодні повідомлялося, що Івано-Франківська область вирішила тимчасово призупинити з 30 січня заняття у школах і дошкільних установах у зв’язку із сильними морозами.

ua.korrespondent.net