Олександр Ледида взяв участь у прямій телефонній лінії «Запитай у влади»

[Total: 0    Average: 0/5]

У вівторок, 31 січня, очільник Закарпаття Олександр Ледида допомагав вирішувати проблеми краян під час прямої телефонної лінії «Запитай у влади».
Так, 26-річна Марина з Ужгорода звернулась до керівника області з квартирним питанням. Свого часу батьки жінки не встигли належно оформити документи на квартиру, відтак, міськрада виселяє жінку з двома дітьми з житла. Звернувшись з проблемою до ужгородського міського голови Віктора Погорелова, жінка отримала обіцянку допомогти. Але поки, каже, результату нема.

Олександр Ледида пообіцяв особисто поговорити з цього питання з мером. Після цього пані Марині слід буде звернутися до посадовця ще раз. А якщо результату не буде – писати офіційне звернення вже до голови облдержадміністрації.

Ужгородець Сергій Омелянович зателефонував стосовно питання творчого. Попросив допомоги у фінансуванні випуску музичного диску з його творами. Очільник краю переадресує це питання обласному управлінню культури. Якщо спеціальна комісія високо оцінить творчий доробок музиканта, гроші на випуск диску виділять.

Багатьох жителів обласного центру турбує й питання подальшого реформування сфери житлово-комунального господарства. Так, телефонували стосовно роботи ЖРЕРів та створення ОСББ. Щодо останнього, навіть були озвучені пропозиції городян щодо їх ефективнішої роботи.

 

 

 

 

 

 

 

Софія Петрівна з с. Горінчово, що на Хустщині, попросила допомоги у закупівлі дрів для опалення будинку. Адже через сильні морози використання деревини значно збільшилося. З цією ж проблемою звернулись ще три односельчанки жінки. Олександр Ледида пообіцяв допомогти з забезпеченням дровами вже найближчими днями.

Жителька Рахівщини, Марія Іванівна, запропонувала присвоїти звання «Заслуженого вчителя» своєму колезі, односельцю. Розповіла: чоловік майже все життя викладав у місцевій школі, його поважають колеги та учні. Документи стосовно кандидатури чоловіка на присвоєння почесного звання вже відсилали у 2008-му, але їх загубили. Очільник області пообіцяв: особисто контролюватиме, аби вдруге непорозумінь з документами не сталося.

Також багато прохань стосувалися отримання грошової допомоги, зокрема, на лікування. Загалом, упродовж двох годин Олександр Ледида встиг поспілкуватися з понад двадцятьма жителями різних районів Закарпаття, повідомили zakarpatpost.net у прес-центрі ОДА.

zakarpatpost.net

 

 

Comments are closed.