Торік у ДТП загинули 12 дітей

Погіршення погодних умов не призвело до збільшення числа ДТП на дорогах області, — переконують працівники обласного ДАІ. Навіть навпаки, за останній тиждень в області зафіксовано лише дві ДТП.

Загалом із початку року, за словами начальника УДАІ УМВС України в Закарпатській області Михайла Бойчука, аварійність знизилася, зафіксовано 30 ДТП, 3 особи загинули та 36 травмовані. Також працівниками ДАІ з початку року було виявлено 241 випадок, коли за кермом перебували водії у стані алкогольного сп’яніння. Що стосується показників 2011 року, Михайло Бойчук повідомив: «Скоєно 603 ДТП, в яких 103 особи загинули і 763 дістали тілесні ушкодження. У 32 ДТП водії втекли з місця події, двадцять одного з них було знайдено». На жаль, показник кількості ДТП за участі дітей зріс. Загалом у 2011 році сталося 120 дорожньо-транспортних пригод за участі неповнолітніх, у яких 12 дітей загинули, 185 дістали тілесні ушкодження.

Під час прес-конференції Михайло Михайлович також повідомив, що із трьох діючих постів дорожньо-патрульної служби в області досі не обладнаний новою відеосистемою «Рубіж» лише один. Наразі система успішно працює на постах у Нижніх Воротах та Лазещині. Придбати і встановити відеосистему планують найближчим часом і у Великій Копані. Вартість цієї відеосистеми 280 тис. грн. «Рубіж» покликаний відслідковувати авто так званого «чорного списку». Михайло Бойчук зазначив, що відеосистема фіксує номерні знаки авто і одразу відстежує їх по всій базі даних.

Людмила Федоришина

rionews.com.ua