Азаров знайшов в Ужгороді потенційного прем’єр-міністра та міністра фінансів

[Total: 0    Average: 0/5]

Прем’єр-міністр України сьогодні, 1 березня, зустріч із закарпатськими студентами у облмуздрамтеатрі розпочав із питання “Кто хочет быть премьер-министром?”.

Із залу на сцену вийшов студент із МДУ, проте після розмови з ним, коли М. Азаров з’ясував, що оцінки у студента “середні”, то запросив на сцену ще й відмінника (студента УжНУ). “Чтобы стать премьер-министром, нужно учиться, как я – на отлично”, – сказав М. Азаров.

Двоє студентів зилишилися стояти біля посадовця упродовж виступу. Згодом М. Азаров запросив на сцену ще одного студента, який найбільш вдало відповів на його запитання – студент із ЗакДУ. Його посадовець назвав потенційним міністром фінансів.

 Микола Азаров  закликав студенток закарпатських вишів виходити заміж та народжувати дітей. При цьому наголосив, що народжувати слід не одну дитину, а 2-3-5.

Посадовець у контексті розмови сказав про те, що на одного пенсіонера припадає один працюючий.

Щоб збільшити пенсію, за словами Азарова, слід збільшувати кількість населення, створювати умови для того, щоб молодь не виїжджала, стимулювати людей старшого віку працювати довше.

rionews.com.ua

Loading...

Comments are closed.