Закарпаття: Азарову показали потужну дамбу поблизу села Невицького

[Total: 0    Average: 0/5]

Під час робочої поїздки до області, у четвер, 1 березня, Микола Азаров оглянув реконструйовану правобережну водозахисну дамбу на р. Уж, у селі Невицьке поблизу Ужгорода та поспілкувався з місцевими жителями.

 

–  Моя поїздка в область викликана, перш за все, питаннями підготовки до весняного паводку. Адже для всіх наших гірських регіонів цей період, зазвичай, є непростим. Тому сьогодні під час наради ми розглянемо всі проблеми протипаводкового захисту, – розповів Глава Уряду Микола Азаров.

Прем’єр-міністр оглянув нещодавно реконструйовану потужну дамбу поблизу Невицького. Загальна вартість виконаних робіт склала 6,5 млн. грн. Усього ввели в експлуатацію 3,99 км захисних дамб та 0,24 км берегоукріплень. Виконання всього комплексу робіт дасть змогу захистити  населений пункт, де проживає більше тисячі жителів, та близько 90 гектарів сільськогосподарських угідь.

Також Микола Азаров поспілкувався з жителями села Невицьке. Селяни розповіли: до ремонту водозахисної споруди, вони чи не щороку потерпали  від стихії. Тепер, захищені дамбою, відчувають себе в безпеці, повідомили zakarpatpost.net  у прес-центрі ОДА.

Глава уряду відмітив: сьогодні на Закарпатті зведено більше 200 водозахисних об’єктів, відтак область готова до паводків в деяких моментах навіть краще за інші західні регіони:

– Сьогодні ми почули слова вдячності людей, які довгі роки страждали від водної стихії, а тепер живуть під надійним захистом дамби. І, до речі, саме великий досвід Закарпаття у сфері протипаводкового захисту став причиною того, що нараду за участі керівників гірських регіонів проводимо саме тут, – розповів Микола Азаров журналістам.

zakarpatpost.net

 

 

Loading...

Comments are closed.