Закарпаття: Газета “Поради” продовжує конкурс дитячих фото. Ми впевнені, Ваш малюк найкращий!

Ваша дитина найкраща? Ми у цьому навіть не сумніваємося! Нехай це побачать інші – візьміть участь у традиційному фотоконкурсі газети “ПОРАДИ”.
Редакція продовжує конкурс на найкраще фото вашої дитини до 25 грудня 2012 року. Призовий фонд – дитячі книжки, розмальовки, іграшки, дитячі мультфільми. В кінці року запланований друк календаря на 2013 рік з усіма учасниками конкурсу.

Для участі у конкурсі необхідно: надіслати фото вашого малюка на адресу редакції чи на e-mail:
88000 м. Ужгород, пл. Корятовича, 2, оф. 6, газета “Поради” ел. пошта: nedilya@utel.net.ua

Усі фото, які відповідатимуть вимогам якості, будуть опубліковані в газеті.

«ПОРАДИ» – газета для всієї родини. Газета містить різноманітні поради та замітки які завжди згодяться в господарстві, в побуті. Ми підскажемо як зберегти здоров’я, молодість та красу. Звісно, Вашим близьким сподобаються чудові страви, приготовані за нашими рецептами.

Видання містить юридичні поради, що стосуються найрізноманітніших сфер нашого життя: пенсійне та соціальне забезпечення, оформлення спадщини, врегулювання конфліктних ситуацій тощо. Також у нас ви знайдете гороскоп, телепрограму, оголошення та цікаві конкурси.

Газету можна передплатити у всіх поштових відділеннях Закарпаття та України.  Передплатний індекс 01002, вартість передплати на місяць – 4,26 грн.

Передплачуйте та читайте газету “ПОРАДИ”!

zakarpatpost.net