На Закарпатті найбільше заборгованостей по зарплаті в Хустському й Тячівському районах

Станом на 01.03.2012 року у відділі державної виконавчої служби Хустського районного управління юстиції перебувають на виконанні виконавчі документи про стягнення заборгованості по заробітній платі на загальну суму в розмірі 68 751 грн, де боржниками виступають КП «ЖЕК №2» Хустської міської ради, ПП «Катрін», ПП Вучкан В.А.

Стосовно даних боржників відділом державної виконавчої служби Хустського районного управління юстиції вживаються заходи примусового характеру, зокрема: керівника ПП «Катрін» обмежено у праві виїзду за межі України до виконання зобов’язань за рішенням, з КП «ЖЕК №2» Хустської міської ради проводиться стягнення коштів з арештованих рахунків. Вжитими заходами з боржника КП «ЖЕК №2» частково стягнуто заборгованості в розмірі 11 680 грн. Про це  повідомили в Головному управлінні юстиції у Закарпатській області.

Також, станом на 01.03.2012 року на виконанні у відділі державної виконавчої служби Тячівського районного управління юстиції перебувають на виконанні виконавчі документи про стягнення заборгованості по заробітній платі працівникам, наступних підприємств: ДП Тячівський завод Зеніт – 15  виконавчих документів на суму 59 344,00 грн. та ДП ЗВВО – 48 виконавчих документів на суму 51 781,00 грн., всього 63 виконавчих документів на загальну суму 111 125,00 грн.

Стосовно даних боржників відділом державної виконавчої служби Тячівського районного управління юстиції вживаються всі необхідні заходи, передбачені Законом України «Про виконавче провадження» для виконання рішень судів даної категорії.

Зокрема, скеровуються запити в реєструючі органи  про наявність зареєстрованого за боржником майна, на яке можна звернути стягнення для погашення заборгованості за виконавчим документами та накладається арешт на виявлене майно боржника. З метою перевірки майнового стану боржника, державними виконавцями неодноразово здійснюється вихід за місцем знаходження боржника. Майно, на яке накладено арешт, передається на реалізацію, та за рахунок коштів, отриманих від реалізації,  здійснюється виплата заборгованості по заробітній платі.