«Тютюнова подушка» в іномарці спрацювала на кордоні завчасно

[Total: 0    Average: 0/5]

Працівники митного поста «Ужгород» склали протокол про порушення митних правил за статтями 339 та 352 ч.1 Митного Кодексу України відносно громадянина Словаччини, який намагався вивезти за кордон у спрощеному режимі приховані 877 пачок сигарет.

Для безперешкодного та швидкого перетину українсько-словацького кордону, 32-річний іноземець обрав третю годину ночі, мабуть сподіваючись на стомленість та неуважність митників, «припаркувавши» свій легковик “Ford Galaxy” в «зеленому коридорі». Проте, пильні та досвідчені інспектори і в нічні години залишаються максимально прискіпливими та уважними. 

Так, провівши поглиблений огляд  іномарки, митники виявили не задекларовані 877 пачок цигарок іноземного виробництва, заздалегідь приховані по всій іномарці. По-декілька пачок тютюнових виробів кмітливий словак сховав у передніх та задніх дверцятах,  дві сотні пачок – під декоративною обшивкою даху автомобіля, 430 пачок знаходились в пустотілих нішах, передбачених заводом виробником, на підлозі під передніми сидіннями.

А демонтувавши за допомогою технічних засобів правий поворотник, митники віднайшли ще 45 пачок, що знаходились в пустотілих просторах переднього крила.  Після демонтажу дошки приладів та пластмасової кришки, що закриває  подушки безпеки, знайшлися ще 37 пачок, прихованих у пустотілому просторі панелі приладів.

Виявлені 87 блоків сигарет, вартістю майже 5 тисяч гривень, та легковик за ціною 72 тисячі гривень, що використовувався для переміщення прихованого від митного контролю товару, вилучено до рішення суду, повідомила zakarpatpost.net Вікторія Сенгетовська, прес-секретар Чопської митниці.

zakarpatpost.net

 

Loading...

Comments are closed.