“Закарпатгаз” за борги відключить газ 4 ужгородським котельням

Саме до екстраординарної дії, яка матиме відчутні наслідки (адже до кінця опалювального сезону ще цілий місяць, а природа ранньою весною нас тішити не збирається) сьогодні змушене вдатися Публічне акціонерне товариство «Закарпатгаз».

Йдеться про  відключення  чотирьох котелень комунального підприємства «Уж-енергія» по Київській набережній, на Коцюбинського, Довженка та Насипній.

На такий крок «Закарпатгаз» іде через заборгованість КП «Уж-енергія» за спожитий природний газ, яка станом на 1 березня поточного року становить  майже 2, 4 мільйони гривень. На письмове попередження товариства про припинення газопостачання у випадку несплати боргу, КП «Уж-енергія» відреагувало листом, з якого зрозуміло, що сума боргу погашена не буде. Оскільки споживання газу не припинено, борг щоденно зростає на 20 тисяч, а  до кінця березня збільшиться на 240 тисяч гривень. Про ці кошти споживач у листі навіть не згадує. З чиєї кишені, на думку керівництва «Уж-енерго» їх належить взяти, якщо безпосередні споживачі за спожите тепло розраховуються справно? До відключення котелень працівників ПАТ «Закарпатгаз» не допускають, тому  з 14 березня товариство вдається до непопулярного, але абсолютно обґрунтованого з економічної точки зору  заходу – механічного від’єднання  згаданих об’єктів теплопостачання.

zakarpattya.net.ua