В Ужгороді 73-тю річницю Карпатської України відзначили маршем і футболом

[Total: 0    Average: 0/5]

В Ужгороді 15 березня молоді націоналісти Закарпаття відзначили 73 річницю Карпатської України маршем вулицями міста, а 17 березня – турніром з міні-футболу «Карпатська Січ».

15 березня закарпатські націоналісти провели марш на честь 73-ї річниці Карпатської України. З площі Театральної марш рушив близько 20:00 години. Учасники тримали в руках державні та червоно-чорні прапори, всередині колони кожен тримав таблички з написами «Карпатська Січ» та  зверненням до молоді Закарпаття «Не бухай — тренуйся!», бо це, як зазначають організатори акції, «зараз головна проблема всієї  України — молодь спивається і нація деградує». З площі Театральної націоналісти вирушили по головній вулиці міста Корзо до площі Поштової і далі до пам’ятника Августинові Волошину.

По дорозі активісти вигукували гасла «Слава Україні! Героям слава!», «Слава Нації! Смерть ворогам!», «Україна понад усе!», «Слава Карпатській Січі!», «Бандера, Шухевич, Волошин –герої України!», «Будапешт – покайся!», «Слава  Героям Карпатської  України!», а також співали пісні.

 Перед пам’ятником всі заспівали державний гімн. Далі колона рушила на цвинтар (що по вулиці Капушанській), де знаходиться одна з могил січовиків, на яку були покладено вінки.

Продовжили святкування 17 березня. У цей день Автономні Націоналісти Закарпаття провели турнір з міні-футболу «Карпатська Січ».  Перед початком змагань учасникам була прочитана невелика лекція про Карпатську Україну і про героїзм карпатських січовиків.

В змаганнях взяли участь вісім команд закарпатських патріотів. Турнір тривав близько 5 годин. Команди були розділені на дві групи, перші дві з кожної групи розіграли у плей-офф  перемогу на турнірі. Перемогу здобула команда «Кам’яниця», яка в серії післяматчевих пенальті перемогла команду «УжНУ». Третє місце – за іршавською командою «Коловрат».

Після закінчення змагань відбулось нагородження, кожному учаснику було вручено книгу Василя Гренджі-Донського «Героїчний чин Карпатської України», призерам, відповідно, грамоти за 1,2 та 3 місця та 10 літрів соку (3 місце — 2 літри, 2 місце — 3 літри, 1 місце — 5 літрів).

Організатори змагання висловили подяку М.Ю. Коваль-Мазюті та В. Угрину за надане поле для проведення турніру, а також Т. Лелекачу за подаровані книги.

 

Comments are closed.