За несплату податків закарпатець внесе заставу на суму понад 2 мільйони гривень

У лютому цього року слідчим відділом ДПС у Закарпатській області порушено кримінальну справу відносно приватного підприємця О. за фактом ухилення від сплати податків, що призвело до ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах, за ознаками злочину передбаченого ст.. 212 ч.3 КК України. 

Про це повідомив начальник відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства прокуратури Закарпатської області Павло Русняк.

Підприємець О. починаючи з 2005 року самостійно не перейшов на загальну систему оподаткування, не зареєструвався платником податку на додану вартість та не подавав до органів податкової служби декларації про отримані доходи та декларації по ПДВ. По справі заявлено цивільний позов на суму понад 2 мільйона гривень.

12 березня Ужгородський міськрайонний суд за результатами розгляду погодженого заступником прокурора області подання постановив обрати відносно підозрюваного О. запобіжний захід у вигляді застави, у розмірі – 2 мільйони 154 тисячі гривень, повідомили zakarpatpost.net у прес-службі прокуратури Закарпатської області.