Спекотне літо прийде одразу після Пасхи

Астрологи і синоптики розповіли чого чекати від погоди у найближчі місяці.

Як розповів одеський астролог Владислав Росс, прихід літа буде раптовим, неочікуваним і швидким. «Як тільки буде новолуння у квітні – після 19-20 числа – в Україну прийде літо, варто очікувати 25-30 градусів тепла», – зазначає Влад Росс. За його словами, до кінця квітня погода буде контрастною. Спочатку нібито потепління, потім – знову холоди. Характерна особливість цьогорічної весни – відсутність опадів, тобто весна буде сухою, вважає Влад Росс.

«А ось червень може бути дощовим, і це добре, земля хоч трохи відновиться. А далі буде дуже спекотно і сухо, тому я навіть переживаю за врожай», – зізнається астролог. Що стосується літніх місяців – найбільш спекотними, на його думку, буде остання декада липня і перша декада серпня. «Температура буде зашкалювати, будуть плюсові рекорди – 38,39 і навіть 40 градусів», – прогнозує Влад Росс.

За прогнозом відомого народного синоптика Валерія Некрасова, справжнє літо прийде 1 травня і буде тривати з травня по серпень, і навіть ще трохи вересня захватить. Середня температура у літні місяці, як зазначає народний синоптик, буде приблизно, як і торік, із максимумом 35 градусів. «Найбільш пекучою буде друга половина липня. Дуже теплим буде серпень», – прогнозує Некрасов.

За його підрахунками, осінь буде тривати з кінця вересня до кінця грудня. А снігу варто чекати, як і цьогоріч, лише на початку січня. «Сніг випаде 15 січня. Після цього прийде довга і холодна зима, яка триватиме аж до 9 травня 2013 року», – прогнозує синоптик. За його словами, літо 2013 року буде насправді спекотним, температура сягатиме 40 градусів.

Синоптик «Гідрометцентру» Людмила Савчина розповіла tsn.ua, що чекати від погоди у осяжному майбутньому. «Погода у найближчі дні очікується досить тепла. Вже у вихідні вночі буде від 0 до 6 тепла. Денна температура – 8-14 градусів вище нуля. А 18-19 числа ще вище – до плюс 12-17 вдень», – прогнозує синоптик.

Потім, за її словами, знову температура може трохи знизитися – до 8-13, а у наступні вихідні – навіть до 2-7 градусів тепла. «Опадів загалом не очікується, хіба що невеликі, на Сході», – каже пані Людмила. За її словами, літо вона ще не бачить на горизонті, утім деякі температурні показників навіть зависокі для березня. «Але не можна сказати, що вже літо наступило – просто нормальна весняна температура», – зазначає синоптик.

Наталія МЕЛЕЩУК

 

Comments are closed.