За фактом ДТП у якій загинув байкер в Ужгороді порушено кримінальну справу

[Total: 0    Average: 0/5]

20 березня порушено кримінальну справу за фактом ДТП у якому загинув байкер. (за ч. 2 ст. 286 КК України «порушення правил безпеки дорожнього руху, які спричинили смерть потерпілого»).

Встановлено, що 19 березня, близько 14.00 водій автомобіля марки «Фольксваген-Туарек» громадянка Ковач Інна, виїжджаючи з другорядної дороги допустила зіткнення з мотоциклом марки «Kawasaki ZX12R» під керуванням громадянина Камольцева Сергія, який в той час рухався по головній дорозі у напрямку КПП «Ужгород». Від отриманих внаслідок ДТП травм Камольцев помер на місці.

Приводом для порушення кримінальної справи є безпосереднє виявлення працівниками ОВС злочину, тобто факту вищевказаної дорожньо – транспортної пригоди.

Хід розслідування справи взято прокурором області на особистий контроль. Прес-служба прокуратури області заявляє, що інформація, розповсюджена окремими інтернет-сайтами щодо намагання «вигородити» винуватця ДТП не відповідає дійсності. Усі факти задокументовані належним чином і слідство проводиться обєктивно та неупереджено, повідомили «НЕДІЛІ» у прес-службі прокуратури області.

zakarpatpost.net

 

Comments are closed.