Ужгородець влаштував п’яний дебош у готелі

[Total: 0    Average: 0/5]

Зазвичай правопорушники виламують двері, щоб увійти у приміщення. А от 26-річний ужгородець Михайло знайшов собі проблеми з законом зовсім у інший спосіб.

Прийшовши у готель з подружкою ледь на підпитку, у адміністратора не було жодних причин відмовити їм у замовленні номеру. Однак парочка продовжила алкогольні розваги у номері, порушуючи спокій інших постояльців.

Охорона готелю неодноразово попереджала гостюючих про неприйнятність такої поведінки. І, вочевидь, під впливом вжитого молоді люди все ж вляглися спати.

Однак ближче до п’ятої години ранку весь готель став «на вуха» від несамовитих криків Михайлиної подружки з проханням випустити її. За дверима було чути потік нецензурної лайки хлопця. Персонал готелю не на жарт злякався за життя дівчини, і викликав наряд Державної служби охорони.

Тим часом, Михайло, не знайшовши ключа, виламав двері, і перед присутніми з’явився вщент п’яний, агресивний та непередбачуваний чоловік. Міліціонери ДСО не дали вилити бешкетнику свою лють на людей. Його доставили у міське управління міліції, де за сумою завданого збитку (1200 гривень) розглядається питання за ст. 194-1 КК України (Умисне знищення або пошкодження чужого майна).

Loading...

Comments are closed.