Майбутній новий головний архітектор Закарпаття вже відомий

[Total: 0    Average: 0/5]

20 березня Закарпатська ОДА визначила кандидатуру на посаду начальника управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації.

Процедура відбору кандидатур на вакантну посаду була досить тривалою. Після оголошення конкурсу бажаючі могли подавати свої заявки. Однак оскільки посада досить серйозна, вузькоспеціалізована критерії були вимогливими. В результаті на іспиті та співбесіді, яку проводив Іван Бушко, були два претенденти.

За результатами конкурсу найбільшу кількість балів набрав чинний начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Рахівської РДА Микола Пігуляк. Іншого кандидата зарахували у кадровий резерв облдержадміністрації на цю ж посаду.

Попереду ще проведення спецперевірки різними інстанціями, які повинні перевірити дійсність диплому, правильність декларації про доходи, чи не притягався кандидат до адміністративної чи кримінальної відповідальності тощо. Ця процедура може затягнутися від двох тижнів до місяця. Тільки після цього відбудеться офіційне призначення головою облдержадміністрації.

 http://rionews.com.ua/

Loading...

Comments are closed.