Закарпатська прокуратура тримає на контролі хід розслідування справи щодо побиття пенсіонера

[Total: 0    Average: 0/5]

У зв’язку із появою на деяких сайтах інформації щодо кримінальної справи, порушеної Ужгородською міською прокуратурою за фактом побиття пенсіонера із гучним заголовком «Ужгородський мажор поламав пенсіонеру ребра», прес-служба прокуратури Закарпатської області заявляє, що дана інформація не повністю відповідає дійсності.  

Насправді,  2 лютого 57-річний ужгородський підприємець (не депутат, як вказувалося у ЗМІ) зайшов по справах у державну установу, припаркувавши своє авто на тротуарі поблизу магазину з якого виходили  двоє пенсіонерів. Останніх обурив цей факт і пенсіонери зробили підприємцю зауваження, на яке той відреагував неправильно, вдаривши літнього чоловіка в обличчя, від чого останній впав і поламав ногу. Не відповідає дійсності також інформація із сайтів щодо переламаних ребер у пенсіонера, так як інших тілесних ушкоджень у нього медичними працівниками зафіксовано не було.

Оскільки підприємець покинув місце пригоди, міліції довелося його розшукати і вже через 5 днів він давав пояснення правоохоронцям.  Відтак була порушена кримінальна справа за ст. 122 ч.1 (умисне тілесне ушкодження середньої тяжкості).

 У справі проводяться усі необхідні слідчі дії, у тому числі призначена комісійна судово-медична експертиза, яка дасть відповідь про механізм спричинення потерпілому тілесних ушкоджень.

За заявою потерпілого, він визнаний цивільним позивачем по справі, а також зважаючи на його похилий вік, до справи допущено його представника.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

 

Loading...

Comments are closed.