В Ужгород завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні разом з дружиною Йоко

[Total: 0    Average: 0/5]

Посол Японії готовий представити Ужгород потенційним інвесторам.

Перед презентацією міста гостям, Віктор Погорєлов ще раз висловив співчуття японському народу, який пережив катастрофу. Дипломат, своєю чергою, зазначив, що вдячний українцям загалом і ужгородцям зокрема за підтримку. Особливо зворушили малюнки ужгородських дітей, що їх торік передали його колезі: “Вони прикрашають Посольство і зігрівають наші серця, як і те, що ви висаджуєте в своєму місті сакури – ми сприймаємо це як знак солідарності з японським народом”, – зазначив Тоічі Саката.

Відтак мер розповів послу Японії про Ужгород – багатонаціональне місто з власним характером, яке розвивається як адміністративний, освітній, культурний і туристичний центр. Водночас, акцентував Віктор Погорєлов, Ужгород буде щасливий й отримати перспективи для розбудови високотехнологічного виробництва. Тоічі Саката сказав, що готовий допомогти в організації представлення обласного центру японським потенційним інвесторам.

 

 

 

 

 

 

На зустрічі ішлося і про співпрацю міст у галузі місцевого самоврядування. Так, гостеві розповіли, що Ужгород має 18 міст-побратимів у різних куточках світу, а також іще із шістьма містами підписані угоди про партнерство. Японський дипломат зазначив, що працюватиме над пошуком нового побратима для Ужгорода (наразі два японські міста є побратимами українських: Кіото – Києва і Йокогама – Одеси).

На завершення зустрічі мер поінформував Тоічі Сакату, що Ужгород має понад тисячу дерев японської вишні, й цієї весни будуть висаджені й нові, і запросив приїхати в наше місто під час цвітіння. Посол Японії сказав, що буде щасливий це побачити, і також має намір відвідати Ужгородський національний університет, бо ставить собі за мету сприяння організації навчання української молоді в Японії, – інформує “Ужгород”.

zakarpatpost.net

 

Loading...

Comments are closed.