Мукачівський будинок культури хочуть продати

[Total: 0    Average: 0/5]

Учора, 29 березня, Мукачівська міська рада прийняла рішення «Про включення в перелік майна комунальної власності територіальної громади м. Мукачево на пл. Миру, 12-14-16, для продажу шляхом аукціону з особливими умовами». Мова йде про приміщення, у якому зараз знаходиться міський будинок культури.

Як стверджують історики, до радянських часів приміщення, як і більшість будівель навколо Художньої школи, належали графу Шенборну. У залі, де нині ще проходять культурні заходи, була графська зала для гулянь.

В умовах продажу передбачено, що міський Будинок культури звільнить приміщення протягом року з моменту підписання акту приймання-передачі новим власником. Нагадаємо, що міська влада вже виготовила проект Палацу культури, який з’явиться після реконструкції колишнього Будинку офіцерів. Чи встигнуть його відремонтувати за рік, зважаючи на його сьогоднішній стан та «оперативність» підрядників, залишається під сумнівом. Тим паче, що на це потрібно за різними даними від 9 до 20 мільйонів гривень. Може виникнути ситуація, що працівників Будинку культури просто виженуть на вулицю.

Приміщення Будинку культури є досить ласим шматком для бізнесменів, адже знаходиться у елітному місці. На нього може претендувати американський мільйонер мукачівського походження Алекс Ровт, адже це приміщення стало би ідеальним продовженням його готелю-ресторану «Зірка». Цілком можливо, що рішення прийнято під конкретного покупця. Як це завжди буває, правду ми дізнаємось тільки тоді, коли на місці вивіски «МБК» з’явиться інша.

panorama-mukachevo.com

Loading...

Comments are closed.