Закарпатська влада та освітяни просять уряд скасувати розпорядження про об’єднання вишів

10 квітня голова обласної ради Іван Балога, голова обласної державної адміністрації Олександр Ледида, проректор Ужгородського національного університету з наукової роботи Олександр Сливка, ректор Мукачівського державного університету Юрій Мигалина, ректор Закарпатського художнього інституту Іван Небесник та ректор Закарпатського державного університету Федір Ващук звернулися до Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з проханням скасувати урядове розпорядження про об’єднання закарпатських вишів.

«28 лютого 2012 року Закарпатською обласною державною адміністрацією спільно із Закарпатською обласною радою на адресу Кабінету Міністрів України було надіслано телеграму щодо необхідності скасування розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 серпня 2011 року №760-р.

Закарпатською обласною радою було прийнято рішення від 2 березня 2012 року №415 щодо звернення до Прем’єр – міністра України з проханням скасувати зазначене розпорядження.

У зв’язку із доопрацюванням проекту Закону України „Про вищу освіту” це розпорядження втратило актуальність.

З березня 2012 року на офіційному сайті Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України оприлюднено інформацію щодо внесення Міністром освіти і науки, молоді та спорту України Д. Табачником на погодження до відповідних центральних органів виконавчої влади проекту розпорядження щодо скасування розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 серпня 2011 року №760-р. як такого, що не набуло чинності та організаційно не реалізоване.

Враховуючи вищенаведене та зважаючи на те, що зволікання з вирішенням цього питання може призвести до негативних настроїв серед студентських та викладацьких колективах вищих навчальних закладів Закарпатської області просимо Вас, вельмишановний Миколо Яновичу, прискорити прийняття рішення щодо скасування розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 серпня 2011 року №760-р „Деякі питання реорганізації вищих навчальних закладів”», – йдеться в зверненні, – повідомили  з прес-служби Закарпатської облради.