Рух на кордоні перекрили через переляк співвітчизника

Вночі з 10 на 11 травня на контрольно-пропускному пункті «Тиса», що знаходиться на українсько-угорському кордоні, трапилася надзвичайна пригода. Під час огляду транспортних засобів чопські прикордонники виявили серед насаджень, які знаходилися неподалік головного корпусу, спортивну сумку.

Черговий оператор одразу ж повідомив про це правоохоронців. До прибуття спеціалістів науково-дослідного експертно-криміналістичного центру УМВС рух через державний кордон перекрили, а усіх хто знаходився на пункті пропуску евакуювали. До роботи приступили міліціонери – під час огляду вибухотехніки та кінологи ніяких небезпечних предметів не виявили.

У сумці знаходилося близько двадцяти блоків цигарок та особисті речі. Особу власника вдалося швидко встановити, ним виявився 26-річний непрацюючий мешканець Львівської області, який в особистих справах слідував автобусом до Італії.

Як з’ясувалося, подорожуючий мав намір перевезти через кордон цигарки, але злякавшись відповідальності за контрабанду залишив їх на газоні. Наразі митними органами вирішується питання про притягнення чоловіка до адміністративної відповідальності.

СЗГ УМВС в Закарпатській області