Телерепортаж гуртківців ПАДІЮНа переміг на національному конкурсі

Телерепортаж «До Дня Святого Валентина» Закарпатського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» здобув перемогу номінації «Кращий телерепортаж» на XV Національному конкурсі шкільних газет у місті Миколаєві.

Серед понад 3000 робіт журі конкурсу високо оцінило відеороботу Закарпатського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості ПАДІЮН. У номінації «Кращий телерепортаж» телерепортаж «До Дня Валентина» здобув перемогу. Автори телесюжету – керівник гуртка «Юні тележурналісти та телеведучі» Ольга Тимко та кореспондент Даніелла Лукач – були нагородженні грамотою, цінними призами та пам’ятною статуеткою конкурсу. Нагородження відбувалося на святковій сцені Миколаївського міського палацу творчості учнів і транслювалося у прямому ефірі по Миколаївській області.

XV  національний конкурс шкільних газет цьогоріч зібрав у місті Миколаєві учасників із України, Росії та Болгарії. На осуд фаховому журі було надіслано понад 3000 робіт: друкованих, електронних засобів масової інформації, окремих фото-, теле- і радіорепортажів. З них – 300  найкращих були відібрані та  гідно оцінені в 23 номінаціях, передбачених умовами конкурсу.

Організаторами XV Національного конкурсу шкільних газет традиційно виступили Національна спілка журналістів України, Національна Академія педагогічних наук, Асоціація молодіжної преси України та Коледж преси та телебачення (м. Миколаїв). А також у заході взяли участь співробітники консульств Китаю, Росії та Німеччини. У зв’язку із зацікавленістю закордонних країн, організатори внесли пропозицію  надати конкурсу статусу Міжнародного.