Завтра в Ужгороді безкоштовно вставлятимуть імплантанти

“Якість життя для наших батьків” — саме так називається українська ідея, що з часом втілилась у міжнародну акцію, і 25 травня проходитиме у разних країнах світу. Серед українських міст участь в акції бере і Ужгород.

«Мало хто очікував, що стоматологи можуть брати участь в соціальних проектах. Ми обрали категорію людей похилого віку, яка співвідноситься з нашими батьками. І наша мета — залучити чим більше лікарів-стоматологів, які, проводячи безкоштовну імплантацію, таким чином допомагатимуть цим людям відчути кращу якість життя», — розповів автор ідеї президент Асоціації імплантологів України професор Ярослав Заблоцький.

В Ужгороді акцію підтримала стоматологічна клініка “ДМ”, яка спеціалізується  в галузі стоматологічної імплантації. Як повідомив лікар клініки, член асоціації імплантологів України, асистент кафедри стоматології ФПО УжнУ Дмитро Мельничук, вони уже вдруге беруть участь у заході, адже вважають, що люди похилого віку нерідко мають величезні заслуги перед країною і, у той же час, абсолютно недосконале соціальне забезпечення, через що не можуть собі дозволити необхідного лікування.

Акція спрямована на соціально незахищених людей похилого віку. За умовами, кращі бренди світу безкоштовно надають імплантати в роботу стоматологам, а зубні техніки та ортопеди безкоштовно виготовляють зубні протези.
Довідка:
Організатором акції в Україні виступили: Асоціація імплантологів України та Асоціація приватних стоматологів України. Цього року захід вже підтримали в Україні, Німеччині, Франції, Іспаніі, Росії, Бельгії, Угорщині, Бразилії, Білорусії, Казахстані, Грузії, Польщі, Азербайджані, Болгарії, Італії, Молдові, Вірменії,  Литві, Латвії, Туреччині та на Кіпрі.

Загалом, за два роки у рамках цього, вже міжнародного, руху встановлено 1500 зубних імплантатів майже 350 людям похилого віку в Україні, Польщі, Росії та Грузії.

zakarpattya.net.ua