В Ужгороді затвердили Порядок розміщення зовнішньої реклами

На черговому засіданні виконавчого комітету, котре пройшло доволі оперативно, вирішено звернутися до обласної ради щодо виділення коштів, які Закарпаття отримує дотацією з державного бюджету за перевиконання річних планових показників зі сплати податку на прибуток та акцизного податку.

Оскільки Ужгород перевиконав розрахункові обсяги, місто може розраховувати на кошти, що надійдуть з Києва, і міська влада сподівається, що на сесії обласної ради будуть виділені гроші, які вкрай потрібні для фінансування інфраструктури Ужгорода. До речі, як наголосив Віктор Погорєлов іще у четвер, по завершенні XII сесії міської ради, депутати обласної ради мали б більше уваги приділяти обласному центру та допомагати у фінансуванні його проектів.

Документом прописані норми, які регулюють основні питання щодо зовнішньої реклами в місті – порядок надання дозволів,  платежі, умови демонтажу тощо, також там подані форми документів для оформлення дозволів на розміщення реклами. Рішення виконкому передбачає, що дозвільна документація, котра була надана до прийняття цього документу, є дійсною до закінчення її терміну.

Водночас члени виконкому вирішили доручити Департаменту міського господарства провести “круглий стіл” щодо Порядку розміщення зовнішньої реклами, адже, хоч проект рішення і був доступний для внесення пропозицій, у представників рекламних компаній виникли певні зауваження, і можливий додатковий розгляд документу із внесенням доповнень.

Окрім прийняття інших рішень, більш технічного плану, члени виконкому, отримавши звернення мешканців вулиці Грушевського, яким заважає один із цілодобових магазинів, вирішили відкликати погодження на цілодобовий режим роботи закладу, а відтак створити комісію, що б перевірила діяльність крамниці, наявність дозвільних документів та дотримання там санітарії тощо.

Також на засіданні виконкому йшлося про потребу обліку зелених насаджень – аби контролювалося як кронування чи вирубування дерев, у тому числі на приватних ділянках, так і висаджування. Так, посадку нових дерев рекомендують узгоджувати з управлінням архітектури, адже у місті є чимало випадків, коли мешканці звертаються щодо видалення дерев, які самі ж посадили багато років тому, не дотримуючись нормативів – тепер вирослі дерева руйнують фундаменти, комунікації чи ж загрожують впасти на будинок. На засіданні виконкому затвердили склад постійної комісії для обстеження зелених насаджень, – повідомили zakarpatpost.net  у прес-службі Ужгородської міської ради.