На озері Берегі-То у Берегівському районі відбулося відкриття міжнародного журналістського рибальського фесту

У ньому взяли участь близько 30 учасників – працівників друкованих, інтернет-видань та телебачення.

На березі озера-рибника розбили намет, який надало управління МНС в Закарпатській області. Співробітники та журналісти газети «Карпат ІгазСо» вже вранці були на ногах – варили бограч для всієї чесної компанії. Була чудова можливість поспілкуватися та гарно відпочити – тим паче, запрошували всіх бажаючих.

А після обіду почалися змагання з рибальства. Щоправда, з рибкою не дуже пощастило – учасники «списали» це на погодні умови. Серед переможців – працівники видання «Трибуна», «КарпатіІгасСо» та телерадіокомпанії «Тиса-1».

Найкращий рибалка у заліку витягнув 800 грам рибки на юшку. Останню також варили угорці, але за російським рецептом. Найсміливіші відкрили купальний сезон, а гострі на очі – закрили весняний грибний…

Гостями фесту були тележурналісти із словацького Земпліна, які планують показати найкращі кадри на своєму телеканалі у он-лайні. Відвідав захід також Олександр Шкурла, перший секретар Генерального консульства Словацької Республіки в Ужгороді. А розважав своїми піснями публіку ужгородський виконавець та бард Михайло Грицик.

Організатором медіа-тусовки став журнал «Журналіст Закарпаття». Редактор видання Микола Кошута зауважив, що подібні змагання цього року відбудуться ще неодноразово. Тому, хто не був – приєднуйтеся наступного разу!

mukachevo.net

 

Comments are closed.