Шуфрич збирається купити в «Говерлу» футболістів топ-рівня

Віце-президент ужгородського клубу “Говерла-Закарпаття” Олександр Шуфрич спростував інформацію деяких вітчизняних ЗМІ, що клуб має фінансові проблеми.

«Інформація щодо фінансової неспроможності викликала у нас щире здивування, як і про достовірність її джерела походження. Заспокою всіх наших краян, уболівальників та «доброзичливців», які ширять таку дезінформацію. Вже тривалий час велася і продовжується бурхлива робота по вдосконаленню всіх ланок клубної інфраструктури. Мова йде як про будівельні роботи на стадіоні «Авангард», на якому ми плануємо прийняти в другому турі донецький «Шахтар», так і про комплектацію команди», – сказав Шуфрич.

Олександр Несторович додав, що «Говерла-Закарпаття» цілеспрямовано готується до старту у Прем’єр-лізі, зазначивши, що пошук потенційних новачків ведеться не лише на теренах футбольної України, а й у провідних закордонних чемпіонатах.

«Відбір виконавців ведеться не лише для головної команди, а й для молодіжних її складів. Хочу нагадати, що в цьому році стартує чемпіонат серед юнацьких складів (Ю-19). Щодо підсилення нашої головної команди, то не хочу розкривати всіх карт, але не можу не зазначити, що пошук ведеться не лише на теренах футбольної України, а й у провідних закордонних чемпіонатах. Футболісти, якими буде підсилено «Говерлу», відповідатимуть топ-рівню. Ще раз запевняю всіх, ми планомірно й цілеспрямовано готуємося до нового сезону в Прем’єр-лізі!», – підсумував Шуфрич.

Нагадаємо, що «Говерла-Закарпаття» виграла чемпіонат України у Першій лізі.

tsn.ua