На Закарпатті ветеринарна міліція контролює продовольчу безпеку

У зв’язку із проведенням на території України фінальної частини чемпіонату Європи з футболу ЄВРО-2012 набуває актуальності питання контролю за епізоотичною ситуацією та продовольчою безпекою, особливо у регіонах, де відбудуться футбольні матчі.

Створення фан-зон та кемпінгів для поселення іноземних вболівальників потребує підвищеної уваги щодо забезпечення належного контролю за закладами громадського харчування та місць продажу харчових продуктів на їх території. Задля цього в області створено 16 мобільних груп із працівників ветеринарної міліції, УДАІ, дільничних інспекторів міліції та інших підрозділів.

До складу міліцейських груп увійшли також представники державної служби ветеринарної медицини, захисту прав споживачів та СЕС. Завданням перевіряючих органів є викриття фактів закупівлі, зберігання та постачання неякісної та небезпечної продукції тваринного походження, а також фактів порушення умов виготовлення та реалізації харчових продуктів та страв.

– Оскільки Закарпаття для вболівальників є транзитною областю, то протягом квітня-травня нами було здійснено перевірку 298 суб’єктів господарювання, частина з яких розташована у фан-зонах, на трасах та на території залізничних та автовокзалів. За їх результатами 10 осіб було притягнуто до адміністративної відповідальності та винесено 11 інспекторських приписів щодо усунення недоліків, – коментує начальник ветеринарної міліції УМВС Володимир Луцак.

zakarpatpost.net