У Берегові депутата обласної ради Чабу Пейтера побили невідомі в масках

Берегівським РВ УМВС області порушено кримінальну справу за фактом побиття депутата Закарпатської облради (ч.4 ст. 296 КК України – хуліганство). За санкцією статті дані протиправні дії караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Хід досудового слідства прокуратурою області взято на контроль.

Близько опів на другу ночі 6 червня в берегівську міліцію зателефонували лікарі Берегівської ЦРЛ і повідомили, що до них потрапив підприємець, якого побили четверо невідомих в масках.

Як з’ясувалося, – повідомив Берегівський міжрайонний прокурор Іван Зарева, постраждалим виявився Чаба Пейтер, депутат Закарпатської обласної ради 5-го та 6-го скликань, член партії UMDSZ (Демократична партія угорців України).

Попередньо з’ясовано, що чоловік, повертаючись додому з дружиною на власному авто “Порш Каєн”, через пошкодження заднього правого колеса змушений був зробити зупинку біля магазину “Пріма”. До них під’їхав автомобіль “Ауді” темного кольору, із якого вийшло четверо чоловіків у масках і почали бити його дерев’яними битками. Один з нападників завдав також удару і дружині постраждалого.

Як наслідок, Чаба Пейтера було доставлено в Берегівську ЦРЛ для обстеження, але після обстеження медиками і надання першої медичної допомоги від госпіталізації він відмовився.

Аби виявити і затримати злочинців міліцією введено в дію оперативний план “Перехват”, повідомили “НЕДІЛІ” у прес-службі прокуратури Закарпастької області.

zakarpatpost.net

Comments are closed.