У Закарпатті не всі залізничні переїзди – безпечні для руху

Незважаючи на суттєве покращення стану залізничних переїздів на території області все ще спостерігаються порушення вимог в частині утримання дорожнього полотна, нанесення розпізнавальних знаків балансоутримувачами доріг.

Це з’ясувалося після проведення перевірки з питань додержання вимог Законів України „Про дорожній рух”, „Про автомобільні дороги”, „Про транспорт”, „Про залізничний транспорт”, яку провела Закарпатська транспортна прокуратура. Про це повідомила старший помічник Закарпатського транспортного прокурора Олена Камінська.

Основними порушеннями на дистанціях колії ДГТО „Львівська залізниця” є несвоєчасність проведення оновлення дорожнього покриття переїздів, непроведення робіт по покращенню видимості, вирубці кущів на підходах до переїздів.

Все ще викликає занепокоєння стан автодоріг, що перебувають на балансі органів місцевого самоуправління та служби автодоріг, якими не встановлено всіх знаків „ Залізничний переїзд зі шлагбаумом”, „Залізничний переїзд без шлагбаума”, а працівниками служби автомобільних доріг вчасно не проводиться поновлення осьової лінії та лінії „Стоп”, повідомили “НЕДІЛІ” у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

zakarpatpost.net