Закарпатські ягоди та фрукти стали безпечними?

Санепідстанції області при здійсненні державного санітарно-епідеміологічного нагляду за станом реалізації овочів, ягід та фруктів підвищену увагу приділяють ранній рослинній продукції, яка представлена редискою, капустою, огірками, томатами, салатом, зеленою цибулею, петрушкою, кропом та іншими овочами, а також ягодами, перше місце в переліку яких займає полуниця.

З великого обсягу лабораторних вимірювань санепідстанції не зареєстровано жодного випадку небезпечної  рослинної продукції у вигляді овочів, тобто  всі  досліджені зразки за вмістом нітратів та залишкових кількостей пестицидів відповідали нормативним документам і були безпечними при їх вживанні в їжу.

Якщо вміст нітратів нормується майже у всіх овочах, то з великого переліку такої продукції, як ягоди та фрукти, вміст нітратів нормується тільки в  яблуках, грушах, винограді та баштанних. Навіть при виконанні  вимірювань  вмісту нітратів в продукції,  де вони не нормуються, санепідстанції отримують результати, за вмістом яких  продукція  не може завдати шкоди людині.

Тому в основному в зразках такої ранньої продукції  лабораторні дослідження спрямовані на визначення  залишкових кількостей пестицидів. З початку  реалізації ягід та фруктів  всі досліджені зразки відповідали гігієнічним показникам  діючих нормативних документів (медико – біологічні вимоги, державні санітарні  правила та норми).

Як повідомила  зав. токсикологічною лабораторією О.Пономарьова, вибірковий контроль за станом безпеки  рослинної продукції санепідстанції Закарпатської області здійснюють постійно, при цьому  перевагу надають  сезонній.