Наступного тижня “Закарпатгаз” обстежуватиме Великі Лази

Служба внутрішньобудинкових мереж ПАТ «Закарпатгаз» продовжує роботи з планово-технічного обслуговування (ПТО) багатоповерхівок обласного центру – цього разу в будинках №№13 та15 по вул. Заньковецької.

Як повідомив очільник підрозділу Тарас Стегура, зі 186 квартир затримуються із актами очистки димових та вентиляційних каналів, що їх надає ЖРЕР №1 Ужгорода, одиниці. «Чи то власники квартир вже освоїлися з нашими вимогами,  чи просто інший контингент, але співпрацюємо за планом, із обсягами робіт справляємося вчасно,  – констатує  начальник служби. – Адже початок наступного тижня за черговими об’єктами – 225-квартирним будинком по вул. Залізничній,4 та селом Великі Лази.

Довідка: Наразі ПАТ «Закарпатгаз» проведено ПТО у 11 багатоповерхівках обласного центру, а також у селах Паладь-Комарівці, Павлово, Галоч, Шишлівці, Тарнівці, Розівка та Сторожниця  Ужгородського району. Паралельно триває й робота з сільськими радами стосовно підготовки до передачі збудованих колись колгоспами та  самими жителями населених пунктів  газопроводів  на баланс ПАТ «Закарпатгаз». Про це  повідомили з прес-служби “Закарпатгазу”.