У Виноградові привітали медиків

Напередодні професійного свята медичних працівників сьогодні у Виноградівському міському будинку культури відбулися велелюдні урочисті збори.       До учасників свята з вітальними словами звернулися керівники району Тетяна Граб та Олег Любімов. Вони щиро подякували людям в білих халатах, які з честю виконують благородну місію -бути на сторожі здоров’я громадян та висловили свою підтримку реформам в медичній галузі, що активно відбуваються в районі за останні кілька років.

Цілий ряд фахівців медичної галузі були відзначені грамотами та подарунками від голови обласної ради Івана Балоги й першого заступника голови облдержадміністрації Івана Бушка. Найкоштовніший презент – чималий плазмовий телевізор від нашого земляка, віце-губернатора краю дістався  працівникам неврологічного  відділення рай лікарні.
 
Святкові промови і навіть вірші зі сцени у цей день звучали з уст головного лікаря райлікарні Надії Онисько, головного спеціаліста управління охорони здоров’я Лесі Королевич, голови лікарської профспілки Євгена Піруса. А учасники художньої самодіяльності вітали вартових здоров’я піснями.

Новини Виноградівщини