Футбольні експерти Англії не розуміють, чому не зарахували гол Девіча

Деякі провідні футбольні експерти Англії висловили нерозуміння того, чому арбітр матчу між збірними України та Англії Віктор Кашшай не зарахував гол Марко Девіча у ворота збірної Англії.

Колишній гравець збірної Англії Кріс Веддлі заявив, що Україні дійсно забила гол.

“І де комп’ютерна технологія, яка показує, чи перетнув м’яч лінію воріт, чи ні? Джон Террі доклав значних зусиль, щоб вибити м’яч з воріт, але гол таки був. Я не можу повірити в це. Вони мають лайнсмена і ще одного суддю на лінії воріт. Він стояв зовсім близько і не помітив гол. Неймовірно!”, – наголосив Веддлі.

“Знову додаткові помічники арбітра не виправдовують очікувань, які на них покладаються”, – додав футбольний журналіст Філ Макналті, який спостерігав за матчем у Донецьку.

Колишній футболіст і тренер збірної Англії Грехам Тейлор підтримав думку своїх колег. “Там точно був гол. Асистент арбітра повинен був помітити це. Це дуже велика удача для Англії, напевно вона нам дуже буде потрібна і надалі”, – написав він.

У свою чергу капітан збірної Англії Стівен Джерард також прокоментував незарахований гол у ворота своєї команди. “Незарахований гол? Вам завжди потрібно трохи удачі, без цього неможливо досягти позитивного результату”, – зазначив він.

prosport.tsn.ua

 

Comments are closed.