В Ужгороді продовжують покази скандинавського кіно «Вікенд з Вікінгами»

У п’ятницю, в Ужгороді стартували покази скандинавського кіно «Вікенд з Вікінгами». 

Протягом трьох фестивальних днів ужгородському глядачу представлять найцікавіші та найактуальніші фільми Швеції, Данії, Норвегії та Фінляндії, ретроспективи режисерів, зустрічі та лекції скандинавських кінематографістів.

Організатор Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Кирило Марікуца зазначив, що культура, мистецтво та побут Скандинавії надзвичайно самобутні, тому місцева кіноіндустрія також є своєрідною.

 

 

 

 

«Кіно країн Скандинавії є надзвичайно захоплюючим, так сталося що раніше в Україні цей пласт не був представлений у достатній мірі. Вітчизняний глядач має досить незначне уявлення про це кіно, воно якісно відрізняється від фільмів інших регіонів. Відібрані для показів короткометражні картини – це краще зі скандинавського кінематографу, призери світових кінофорумів, визнані у всьому світі. Ці фільми – як маленькі книги, вони – дещо більше, ніж кінематограф у традиційному розумінні. Хочеться, щоб ужгородський глядач був готовий сприймати нові незвичні форми кіномистецтва», – повідомили організатори на сторінці у соціальній мережі.

Покази короткометражних фільмів «Вікенд з Вікінгами» триватимуть до 24 червня у театрі ляльок «Бавка». Час уточнюйте у касі театру.

Щодня буде презентуватися два нових сеанси з програми фестивалю. Детальна інформація на сайті kisff.org

zakarpatpost.net

 

Comments are closed.