Володимир Кличко нокаутував американського “тигра”

7 липня на стадіоні “Стад де Суісс” у Берні Володимир побив американського претендента на пояс за версією IBF Тоні “тигра” Томпсона.

Як і 4 роки тому, Кличко переміг Томпсона нокаутом.

Цього разу у шостому раунді. У першому раунді пройшла розвідка боєм. Володимир атакував, але “тигр” з легкістю уникав ударів. В наступному раунді Володимир кілька разів влучив у суперника, якого врятував клінч від нокауту.

 

 

 

 

 

 

У середині раунду Томпсон впав після серії ударів Кличка, але тут же підвівся. Згодом американець пропустив два потужних удари. Нарешті на останніх секундах раунду атака Володі збила американця з ніг і той завалився на підлогу рингу. Третю трьоххвилинку американець почав активно, але і цей раунд пройшов за переваги Кличка.

Раунд №4 міг стати останнім для американця, але той встояв на ногах після серії “бомб” від Володимира. У наступному раунді Томпсон ожив і почав активно атакувати. Але за 30 секунд до закінчення раунду “тигр” опинився у вертикальному положенні після важкого удару Кличка, але зміг піднятися на ноги і продовжити бій.

Однак за кількасекундну перерву американець встиг відновитися, щоб прийняти на себе чергову порцію ударів від українця. У другій половині шостого раунду Володя приклав максимум зусиль, аби завершити бій і за 25 секунд до закінчення раунду бій завершено на користь українця. Володимир Кличко прогнозовано виграв бій, вінцем якої став нокаут.

Нагадаємо, що це був 61-й бій в кар’єрі Володимира. На його рахунку 58 перемог (51 нокаут) при трьох поразках.

prosport.tsn.ua