Закарпатська міліція продовжує вилучати від селян макові рослини

В ході міліцейської спецоперації «Мак – 2012» дільничні, працівники карного розшуку, служби по боротьбі з незаконним обігом наркотиків здійснюють подворові обходи, виявляючи незаконні посіви маку та конопель.

На окремих городах знаходять по 200-300 стебел маку. І якими б не були пояснення господарів, згідно з законом передбачено кримінальну відповідальність за вирощування сотні й більше рослин маку.

Днями співробітниками сектору карного розшуку Виноградівського райвідділу міліції в ході проведення спец операції під час огляду дворогосподарства 45-річної мешканки села Теково на присадибній ділянці було виявлено та вилучено 183 рослини маку.

Правоохоронці Хустщини виявили та вилучили 320 рослин масляничного маку на городі 55-річної жительки Драгова-Кічерели і 180 рослин – на присадибній ділянці 63-річної мешканки в Крайникові.

В селі Лазенщина Рахівського району на городі 38-річної жительки села співробітники райвідділу міліції виявили та вилучили 225 рослин маку, 390 – на городі 32-річного мешканця села Косівська  Поляна.

zak-umvs.gov.ua