На постах Чопської митниці запрацювали 7 інформаційних терміналів для декларантів

З метою прискорення митних процедур для оформлення товарів та транспортних засобів на чотирьох внутрішніх митних постах Чопської митниці введено в дію 7 інформаційних терміналів.

За словами начальника Чопської митниці Олександра Похилька, такий сучасний механізм спрощує та прискорює процедуру прийняття митних декларацій та дозволяє на початковому етапі митного оформлення виявити помилки, допущені декларантом. Також – мінімізує суб’єктивний вплив з боку посадових осіб митниці при прийнятті декларації до митного оформлення та на їх розподіл.

Тож тепер декларант самостійно вносить на знімних носіях інформацію до зазначеного терміналу, яка містить електронну копію декларації митної вартості та фіксує дату і час її подання.

Як розповів т.в.о.начальника митного поста «Ужгород-вантажний» Олег Чабан, у такий спосіб фіксуються реальні строки митного контролю та оформлення товарів, забезпечується безумовна автоматизована реєстрація поданих декларацій до баз даних митниці та Держмитслужби.

На території митного поста «Ужгород-вантажний» вже функціонує 2 інформаційні термінали в місцях прибуття автотранспорту ПРАТ «Автопорт-Чоп» та філії «Укрінтеравтосервіс-Закарпаття». З початку введення інформаційних терміналів (12.04.12) працівники поста опрацювали вже понад 6,5 тисяч вантажних митних декларацій.  Про це  повідомила Вікторія Сенгетовська, прес-секретар Чопської митниці.