“Шахтар” переміг закарпатську “Говерлу” у Львові

50 хвилин “Говерла” залишала свої ворота на замку, але врешті решт тричі пропустила від “гірників”.

Донецький “Шахтар” переміг ужгородську “Говерлу” з рахунком 3:1 у матчі другого туру чемпіонату України.

Гра, що відбулася на “Арені Львів”, яка тимчасово стала домівкою ужгородського клубу, не викликав ажіотажу у Львові.

На трибунах було лише кілька тисяч глядачів. У першому таймі “гірники” не змогли підібрати ключі до воріт господарів, але на початку другого тайму провели дві поспіль результативні атаки. На 51-й хвилині Разван Рац навісив у центр штрафного майданчика на Мхітаряна, а той головою переправив м’яч у ворота. У наступній атаці Фернандіньо переадресував м’яч направо на Срну, а той прострілив у воротарський майданчик, звідки Ілсіньо переправив м’яч у ворота.

На 86-й хвилині господарі скоротили різницю в рахунку. Мірко Райчевич замкнув подачу зі штрафного. Але останнє слово було за гостями. Фернандіньо вивів Селезньова на порожні ворота і найкращий бомбардир минулого чемпіонату не схибив. 1:3 – переконлива перемога “Шахтаря”.

В наступному турі “Шахтар” екзаменуватиме “Кривбас”, який після двох турів має стільки ж очок, як і “гірники”. А “Говерла” гратиме на головному стадіоні країни проти “Динамо”.